AMX Mod X - vše co potřebuješ k serveru
Prostor pro Vaši reklamu - napište nám

Pokročilé hledání

Všechny časy jsou v UTC

[ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Anti-Furien Náskok v1.0 ( adamCSzombie )
PříspěvekNapsal: stř 24. led 2018 13:55:25 
Globální Moderátor

Poděkoval: 35 x
Obdržel poděkování: 262 x
Ok, na jednej strane je pravda že sa inšpiroval kódom od niekoho z pred 10 rokov a mohol to dať do svojho ako credits. (Niečo, ako som spravil ja pri svojom Extended Knife Menu).

Na druhej strane som porovnal kód tak adamCSzombie pridal aj odpočet (countdown) do hud message (lepšie ako spamovať čet odpočtom), screenfade a hlavne si myslím že použitie set_pev je lepšie riešenie ako sa hrať so set_user_maxspeed.

Chceš pomoc? Nezabudni vždy dodať výpis z konzole týchto príkazov.
Kód:
rcon version
rcon meta version
rcon meta list
rcon amxx version
rcon amxx modules
rcon amxx plugins
rcon status

PříspěvekNapsal: čtv 25. led 2018 0:23:37 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

Poděkoval: 0 x
Obdržel poděkování: 0 x
85filip58 píše:
Ok, na jednej strane je pravda že sa inšpiroval kódom od niekoho z pred 10 rokov a mohol to dať do svojho ako credits. (Niečo, ako som spravil ja pri svojom Extended Knife Menu).

Na druhej strane som porovnal kód tak adamCSzombie pridal aj odpočet (countdown) do hud message (lepšie ako spamovať čet odpočtom), screenfade a hlavne si myslím že použitie set_pev je lepšie riešenie ako sa hrať so set_user_maxspeed.

INFO.: Moj prispevok bude aj mimo temu, ale treba to napisat. Som si vedomy vymazania prispevku, ale mozno niekomu pomoze.

Cast kodu odobral zas od "Risontek-a"... a kopu dalsich co mu spravili pluginy na zakazku...

Ide o to, ze prezentuje nieco ako autor, aj ked idea a vacsina kodu je niekoho ineho. Tento plugin posiela kazdemu ako prezentaciu svojej prace. Mimo toho aj ine, ktore nie su jeho praca.

Na par projektoch bol s nim problem, ze prezentuje pluginy ako svoje a este obsahovali kopu chyb. Az na podnet to potom upravil. Popripade pospajal pluginy jak puzzle, same Reasons of overflow = pre zmenu viac modelov naraz, odosielanie kopu sprav v jeden moment a pod. Clovek to po nom musel upravovat. Ziadna optimalizacia.... Proste tento chalan je hulvat prvej triedy. Dost by o tom vedel napisal aj "IdiotStrike" aka "Backstabnoob"

Priklad jeho prace a zdrojaky na prezretie:

Kód:
http://www.valiska.eu/forfree/

Treba to brat ako take upozornenie, ze tento clovek sa hra na nieco, co nie je. V buducnosti mozu byt s nim znovu problemy. Uz pred rokmi som na to poukazoval, no doteraz nic.
Pri praci, po dlhom case, som zas na neho narazil, jak vsetko ovlada, spravi cokolvek... V skratke: treba si na neho dat pozor.

Kazdopadne by bolo na mieste to upravit a uviest autora.

Obrázek

PříspěvekNapsal: čtv 25. led 2018 18:31:17 
AMXX Junior Member
AMXX Junior Member

Poděkoval: 9 x
Obdržel poděkování: 36 x
Je to docela mimo téma, ale když už je o tomhle řeč, taky něco mám. Osobně se nikoho zastávat nebudu, neznám ho tak dobře a nevím, třeba své pluhiny opravdu dělá on a nepoužívá jen ctrl c, ctrl v. No co chci říct je to, že když se mrknete na nonsteam.cz, nebo třeba gametracker či jiný serverlist, tak má-li serverlist možnost zobrazit cvar list, můžete nahlídnout co na serveru opravdu má...No jednou jsem se tak ze zvědavosti podíval a nestačil jsem se divit. Po zobrazení cvarů na serverlistu nonsteam.cz, jem uviděl tohle:

Kód:
zp_extra_chainsaw                  2.0 by adamCSzombie
zp_extra_m79                       1.5 by adamCSzombie

No originálně to má vypadat takto
Kód:
zp_extra_chainsaw                  0.9 by meTaLiCroSS
zp_extra_m79                       1.2

Velká škoda že nemám screen tohoto.

Byly tam i další cvary, např nějaký spawn protect kde měl taky své jméno a osobně myslím, že i kdyby cokoliv upravoval na pluginu motorové pily, nemá žádné právo dávat se za autora, protože autorem je meTaLiCroSS z alliedmodders. To je jako kdybych já sám sebe dal autorem zombie modu, což nejsem, ačkoliv jsem na něm udělal úpravy téměř stejné práce jako samotný mod.

Steam: TheLaoming
Mé mapy: Gamebanana

PříspěvekNapsal: pát 26. led 2018 11:29:51 
AMXX Newbie
AMXX Newbie

Poděkoval: 19 x
Obdržel poděkování: 82 x
n-piht píše:
85filip58 píše:

INFO.: Moj prispevok bude aj mimo temu, ale treba to napisat. Som si vedomy vymazania prispevku, ale mozno niekomu pomoze.

Cast kodu odobral zas od "Risontek-a"... a kopu dalsich co mu spravili pluginy na zakazku...

Ide o to, ze prezentuje nieco ako autor, aj ked idea a vacsina kodu je niekoho ineho. Tento plugin posiela kazdemu ako prezentaciu svojej prace. Mimo toho aj ine, ktore nie su jeho praca.

Na par projektoch bol s nim problem, ze prezentuje pluginy ako svoje a este obsahovali kopu chyb. Az na podnet to potom upravil. Popripade pospajal pluginy jak puzzle, same Reasons of overflow = pre zmenu viac modelov naraz, odosielanie kopu sprav v jeden moment a pod. Clovek to po nom musel upravovat. Ziadna optimalizacia.... Proste tento chalan je hulvat prvej triedy. Dost by o tom vedel napisal aj "IdiotStrike" aka "Backstabnoob"

Priklad jeho prace a zdrojaky na prezretie:

Kód:

Treba to brat ako take upozornenie, ze tento clovek sa hra na nieco, co nie je. V buducnosti mozu byt s nim znovu problemy. Uz pred rokmi som na to poukazoval, no doteraz nic.
Pri praci, po dlhom case, som zas na neho narazil, jak vsetko ovlada, spravi cokolvek... V skratke: treba si na neho dat pozor.

Kazdopadne by bolo na mieste to upravit a uviest autora.

Obrázek

Zase tu je nejaký zakomplexovaný človek. Už ma nebaví niečo takéto čítať. Neviem či si tu chce niečo dokazovať. Jednoducho to zhrniem tak že tento človek fakt nevie čo robiť zo sebou a musí každého ponižovať všade ako sa len dá. Áno keď som mal 15/16 rokov tak určite že som skladal veci ako puzzle pretože som bol začiatočník a bavilo ma to učiť a zlepšovať sa. Ale po čase som prišiel že takéto učenie zaberie veľa času tak som sa radšej začal učiť normálne programovať. Každý má právo vyjadriť svôj názor. Pokiaľ si to niekto všimol tento účet som si založil v roku 2013 či mi bolo presne 13 rokov. A mimochodom ja už sa až tak tomuto nevenujem ale stále ma to baví. A nejaký človek ako ty mi v tom nezabráni.

PříspěvekNapsal: pát 26. led 2018 14:43:52 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

adamCSzombie píše:
Zase tu je nejaký zakomplexovaný človek. Už ma nebaví niečo takéto čítať. Neviem či si tu chce niečo dokazovať. Jednoducho to zhrniem tak že tento človek fakt nevie čo robiť zo sebou a musí každého ponižovať všade ako sa len dá. Áno keď som mal 15/16 rokov tak určite že som skladal veci ako puzzle pretože som bol začiatočník a bavilo ma to učiť a zlepšovať sa. Ale po čase som prišiel že takéto učenie zaberie veľa času tak som sa radšej začal učiť normálne programovať. Každý má právo vyjadriť svôj názor. Pokiaľ si to niekto všimol tento účet som si založil v roku 2013 či mi bolo presne 13 rokov. A mimochodom ja už sa až tak tomuto nevenujem ale stále ma to baví. A nejaký človek ako ty mi v tom nezabráni.

Pozri nejde o vyvolanie konfliktu, len konstatujem, ze to neustale prehanas. Parkrat si sa popalil, no aj napriek tomu v tom pokracujes. To dost hovori o sebe.

Tiez to zhrniem:

1. Zacni sa konecne spravat ako chlap ! Najdi si aj vyznam slova zakomplexovany, pretoze...
2. Nebolo treba si tu vylievat srdiecko. Nikoho nezaujima tvoj osobny zivot, problemy... Miesto toho si sa mal priznat, ze si to skopiroval, privlastnil si cudziu pracu a upravil autora. Lenze nieco take ako pokora, priznanie si chyby... ti nic nehovori.
3. Prestan si konecne privlastnovat a prezentovat cudziu pracu.
4. Ak na to nemas dostatok skusenosti, tak sa vzdelavaj. Nie je nic zle na tom, ze nieco nevies.

Julian Tuwim píše:
Nikto učený z neba nespadol, ale hlupákov ako keby zhadzovali.

Dufam, ze si vstupis do svedomia a zacnes sa spravat ako treba *THUMBS UP*

PříspěvekNapsal: pát 26. led 2018 18:30:24 
AMXX Newbie
AMXX Newbie

Poděkoval: 19 x
Obdržel poděkování: 82 x
LOL.

V prvom rade za tie roky čo som sa učil som si spravil aj niekoľko certifikátov ale to je jedno.
V druhom rade sa staraj o seba a nesnaž sa robiť najmúdrejším že si nejaký boh a všetko vieš.
V tretiom rade si už ani nepämetám ako došlo ku vytvorenie tohto pluginu.

Určite viem toho viac než ty. Láskavo sa to už neozívaj tak isto nikoho nezaujímaš.

CYA

PříspěvekNapsal: čtv 01. úno 2018 14:17:07 
VIP
VIP

Poděkoval: 4 x
Obdržel poděkování: 1 x
(Předem se omlouvám za nadávky, ale už mě to fakt sere v této době jací jsou všichni)

n-piht.. ty zakomplexovaný idiote, viděl si ho někdy kodovat? Ne, tak tu nepiš, že to krade z jiných pluginů. Třeba si něco vzal, to je možné, ale určitě né vše ty šašku.
Být tebou tak si tu nehraju na nějakého Ježíše, co ví všechno (Těmto lidem já říkám namyšlení idioti bez života). Takže jeslti něco k tomu ještě máš. Tak piš.
Rád si to přečtu xd Aspoň je sranda zdarma.

Dám ti 3 indície k tomu, aby jsi lidi nemysleli o tobě, že jsi kretén:
1) Chovej se přátelsky a jednej jako normální člověk.
2) Nehraj si na něco, co nejsi.
3) Pokud si nejsi jistý že ten člověk něco vzal z jiného kodu, tak to nepiš!

S pozdravem MrCaMp3R alias Domča alias <3Krčetek alias NezníčenýČlověkDnešníGenerací.

PříspěvekNapsal: pon 12. bře 2018 23:08:09 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

Zaujimave, ze obaja uzivatelia maju podobne vyjadrovanie. Nahoda ?!

26.01.2018 = viewtopic.php?p=53008#p53008
adamCSzombie píše:
...

nesnaž sa robiť najmúdrejším že si nejaký boh a všetko vieš

...

01.02.2018 = viewtopic.php?p=53060#p53060
MrCaMp3R píše:
...

Být tebou tak si tu nehraju na nějakého Ježíše, co ví všechno

...

Zaujimave, ze jeho ukazkove prace, zdrojoveho kodu, su fuc, ako dokazy, na slovensku, o danovych podvodoch. Nahoda ?!

25.01.2018 = viewtopic.php?p=52981#p52981
n-piht píše:
...

Kód:

...

Clovek to predpokladal, bolo to otazkou casu. Nahoda ?! Predpoved z 25.01.2018 = viewtopic.php?p=52981#p52981

n-piht píše:
...

...

Nasledky:

09.02.2018 = viewtopic.php?p=53123#p53123
11.03.2018 = viewtopic.php?p=53251#p53251

Kód:
https://media.giphy.com/media/27EhcDHnlkw1O/giphy.gif

Nahoda ?! Myslim si, ze to bude cim dalej, tym horsie. Otazkou, ale ostava: "Kto to bude upratovat ?!"

Obrázek

Kód:
Lék na život / A Cure for Wellness 2016
https://www.csfd.cz/film/66465-lek-na-zivot/

Citace:
...člověk nemůže nevidět pravdu. Nemůže se dobrovolně vrátit do temnoty nebo oslepnout, jakmile mu bylo jednou dáno vidět. Stejně tak, jako nemůže zvrátit své vlastní narození...
...jsme jediným druhem, který je schopen sebereflexe. Jediným druhem, který dokáže sám sebe podkopat pochybnostmi, zapsanými přímo v jeho genetickém kódu. Aniž bychom využili svých darů, budujeme...kupujeme...konzumujeme...halíme sami sebe do iluze materiálního úspěchu. Podvádíme a klamem, zatímco se drápeme na vrchol toho, co považujeme za nejvyšší vymoženost: svou nadřazenost nad jinými lidmi...
...uvnitř každého z nás spočívá choroba. Stoupá jako žluč a zanechává hořkou pachuť v hrdle. Je to v každém z vás...nepřipouštíme její existenci, až jednoho dne se tělo vzepře proti mysli a zakřičí: Nejsem zdravý člověk !
...pravdu není možné ignorovat. Protože jen pokud poznáme, co nás trápí, jen pak můžeme najít lék...

Znovu apelujem na kazdeho uzivatela tejto komunity:

Dajte si VELKY pozor na uzivatela "adamCSzombie" !!!
Komunikacia, obchod, spolupraca...len na vlastne riziko !!! Vopred uvazte, ci vam vsetko to riziko, za to stoji !!!

Nejde o znevazovanie, nema za ucel vyvolanie konfliktu... Prispevok ma informacnu povahu.

PříspěvekNapsal: úte 13. bře 2018 8:08:37 
HOLY SHITBALLS!!
HOLY SHITBALLS!!

Poděkoval: 57 x
Obdržel poděkování: 243 x
Ešte jeden dementuálny citát ,, s množstvom predpokladov a podobných vašich problémov , pretože nič iné nemáte na práci než otvárať staré témy a riešiť ich konštrukcie odkiaľ čo je ,, tak Vám dám všetkým warnáče a časom bany až sa neskludnite konečne ,, Tvorte niečo nové a nekritizujte staré ! Schopte sa konečne :)

[ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC