AMX Mod X - vše co potřebuješ k serveru

Pokročilé hledání

Pravidla fóra

1. Na začátek titulku tématu napište [HLEDÁM] / [NABÍZÍM], dle zacílení tématu.

Všechny časy jsou v UTC

[ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PRODÁM ZOMBIE MOD 2013 + LVL SYSTÉM
PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2020 10:14:05 
AMXX Noob
AMXX Noob

Poděkoval: 7 x
Obdržel poděkování: 1 x
Zdravím všechny!
Napadlo mě, že bych mohl udělat kopii zombie modu 2013 od portálu gamesites. Už jsem se naučil dost věcí takže to pro mě není tak velký problém jako před rokem ;). Nebudu jmenovat všechny itemy podrobně, protože se mi vážně nechce :D. Pokud by jste v modě chtěli něco navíc tak není problém ;). Za 20 euro budete mít mod hotový do týdne. Platbu si představuji přes paypal, paysafecard, SMS(cena u SMS může být vyšší!). Kdo má zájem tak pište pod tuhle tému, nějak se domluvíme. Děkuji :).
****************************************************************************************************************************************************
CO MOD BUDE OBSAHOVAT???
- Zbraně
- Bonus věci
- Epic věci
- Vyber zombie
- Vyber humana
- Nastavení
****************************************************************************************************************************************************

Předmět příspěvku: Re: PRODÁM ZOMBIE MOD 2013 + LVL SYSTÉM
PříspěvekNapsal: úte 20. říj 2020 16:37:29 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

Poděkoval: 1 x
Obdržel poděkování: 0 x
Určitě ti v tom nebudu bránit, ba naopak gl, ale vážně uděláš celý mód od znova, nebo jen zpatláš extra itemy z netu s .sma toho gamesites zombíku, kterej má snad každej? :D Jak to myslíš jako před rokem?

[ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC