AMX Mod X - vše co potřebuješ k serveru
Prostor pro Vaši reklamu - napište nám

Pokročilé hledání

Pravidla fóra

1. Na začátek titulku tématu napište [HLEDÁM] / [NABÍZÍM], dle zacílení tématu.

Všechny časy jsou v UTC

[ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nabízím 5 letou práci [Módy & pluginy]
PříspěvekNapsal: pát 02. lis 2018 16:38:00 
AMXX Junior Member
AMXX Junior Member

Poděkoval: 9 x
Obdržel poděkování: 36 x
Zdravím, vzhledem k tomu že už se CS 1.6 prakticky vůbec nevěnuju a ani nemám čas na takové věci, rozhodl jsem se že dám možnost ostatním využít moje módy, které již nevyužiju a rád je zde prodám. Rád bych je dal i zdarma, ale když člověk tráví 5 let děláním pár módů, nedá vám to poslat to jen tak dál. Ale rád to pošlu dál lidem co budou mít zájem tímto způsobem. A to samozřejmě za hodně nízkou cenu, protože naco by mi tyto módy pouze ležely ve složce v PC :)

Co můžu nabídnout?

Módy vyvíjené již od roku 2013, každý z módů testován a vylepšován minimálně 2 roky v přítomnosti hráčů, kteří nám hráli na serverech. Opravdu záruka kvalitních módů s možnostmi dalšího vylepšení, pokud máte kreativitu jako já. Neobsahují žádné bugy, o kterých bych věděl. Mód se jen nahraje s modely na server a "vualá", hráči mají o zábavu postaráno! Všech těchto módu jsem autor, nebo se podílel na opravdu velké části pluginu.

Zombie mód 8.4.1 [info ve spoileru] -
Spoiler:
Mód na kterém jsem pracoval asi nejvíce ze všech. Vyvíjel jsem ho již od roku 2013 ještě na portále Mix-Arena.eu a to až do dnes. Průběžné aktualizace, úpravy a updaty dovedly tenhle mód do dost dobrého stádia. Opravené všechny známé bugy, obrovské množství itemů pro Humany, až 12 Human classů, např. Escape Human, Demolition human (2x lasermina), Fast, Strong, Medic, Gravity Survivor, Supply Human a mnoho dalších. Itemy jako halucinační granáty za zombie, 2 možnosti navýšení hp, vylepšování za zombie za ZP-pointy, které získáváte za nákazu. Možnost vylepšit například no-slowdown, hp, hp+, infect hp+ a další. Za humany naopak krom itemů jako DC, Speargun, MorpheuS, LaserGun, Special Gun a Bazooky, také vylepšení v epic shopu. Mezi vylepšeními pro Humany je například RPG-7, které krom větších škod také zapálí zombie, které zásah raketou přežijí, M79 gold, Rail-Gun, Regen armor a další. nejméně 12 unikátních zombie classů, z toho 4 mají speciální schopnost, která se obnovuje co půl minuty. Schopnost Nemesise, poslední Human unlimited ammo, Supply boxy které obsahují itemy a body a spawnují se na každé mapě náhodně, nebo také admin vymoženosti a giving LVLů, bodů a ZP. Samozřejmě nechybí ani Terminátor a Hannibal Lecter, který je spojen se zombie módem a nemůže brát bazooku, ani zbraně a tak jako terminátor, má své vlastní nastavení. Dále také Spawn protection, mód Apokalypsa, Vyvolení VS Nemesis, Hud bary nastavené pro každý team zvlášť a nastavení či hud aim info, First zombie schopnost a skutečně mnoho dalších věcí, které si už ani sám nepamatuji. A to vše spolu s nejlepšími mapami které jsem vytvořil, nebo také legendární mapper Luther a spoustu dalších známých map jiných autorů.
*NO*
Příloha:
zpmenu.png

JailBreak mód 1.8.7 [info ve spoileru]
Spoiler:
Můj asi zatím poslední výtvor. Téměř 2 roky vývoje mi trval tento JailBreak mód, který běžel taktéž na portále Mix-Arena.eu. Oproti Jailbreakům které znáte, obsahuje krom opravených známých chyb a bugů hodně novinek. Dozorci zde mají možnost výběru až ze 3 skinů a samostatný shop. Možnost změny (CT) zbraně na blízku, tohle si může nastavit VIP hráč, čili jinak řečeno CT si může měnit mezi Obuškem, Paralyzérem a dalšími zbraněmi, vše lze změnit v nastavení. Nezapomnělo se ani na vězně, v shopu si můžou zakoupit nové zbraně jako Páčidlo, nové drogy jako Marihuanu, nebo můj dost originální nápad, vězni můžou prostě podplatit dozorce a ztratit tak hledanost. Možnost vyhazovat peníze, nebo zabíjet CT pro získání peněz. Plně funkční Simon menu, CT ban, Mute ban, funkční módy, HVD songy, VIP systém. Je zde i možnost loterie, což možná slyšíte poprvé. Jedná se o systém, kde vězni kupují tickety, které se losují vždy v daný den (např. pátek). Tickety kupujete za peníze, ale můžete vyhrát body...logicky zde proto nechybí ani směnárna, ve které lze i upravit množství vyměněných bodů. Plně hráčem nastavitelné setting menu, kde si může vypnout vyhazování peněz, hud bar atp.. Naleznete tu až 6 nových trestů, za které můžete sedět a vylepšené PP. Funkčnost i na mapách jako jb_oasis_prefinal2, kde se nachází spoustu modelů.

Furien 0.7 [info ve spoileru]
Spoiler:
Poznáte Furien mód od Risonteka? Tak přesně ten jsem celý smazal a udělal svůj vlastní Furien úplně od znova. Žádné chyby ani bugy a je několikanásobně lepší! Co takhle kdyby si Furieni a AntiFurieni mohli měnit postavy? Altair, Ezio či Heavy AntiFurien a další. Každý má jedinečné schopnosti, tak jako nových 12 nožů pro furieny (např. Neon knife, Money Knife). Pokud vám ani tohle nestačí, jsou zde nové "FUN KOLA", Super knife kolo, kde CT nemají zbraně, ale SK. Taktéž hitman kolo, kdy jsou výrazně zvýšené odměny. Mód jsem obohatil i novými itemy, za Furieny např. Vrhací nože, za CT Electro Gun a odhalovací laser, který odhalí každého Furiena po namíření na něj. Nechybí zde ani Wallhang, Defuse, Speed a taková ta klasika :). AntiFurieni si krom klasických slabých zbraní, mohou připlatit za lepší zbraně a nebo speciální EVIP item Scar, který má obrovský damage. Každý team má také 5 unikátních itemů, mezi nimiž jsou i nové Frozen Bullets, Fast Reload, nebo Lovec odměn. Nově zde mám udělaný i inventář itemů, kde se itemy ukládají a vidíte jaké máte odemčené, vždy jde aktivovat jen 1 item za každý team. Je tu až 10 killový streak, za který jde získat i odměnu v podobě peněz, které se samozřejmě jako itemy ukládají do databáze. Novinka v podobě Silent boxů, které dropují itemy a peníze, lze získat procentuálně po zabití nepřítele. Menu boxů se otevírá tlačítkem nightvision [N] a herní menu klávesou [M]. Logicky je zde proto automatický rozmisťovač do teamů. Obsahuje i admin menu čistě pro tento Furien mód, kde lze vypínat fun kola, nebo přidávat peníze, či brát itemy (vše pravomocí admina)

Další módy, Dust2 a public, samostatné pluginy [info ve spoileru]
Spoiler:
Můžu vám nabídnout taktéž můj Dust2 only mód, který se dá použít ale i na Public server. Jedná se o 1 samostatný plugin, který obsahuje celý server. Zbraně, skiny, vip, písničky a vše co k tomu patří, vše v jednom pluginu! Mám také kvalitní Anti-Cheat který cenzuruje a mění jména, reklamy a může blokovat stejné ip adresy a trestat hráče a to vše AUTOMATICKY bez přítomnosti admina. Taky mám na prodej libovolné jiné pluginy, o které budete mít zájem a nebo plugin podle vás.

V případě že máte zájem, stačí mě kontaktovat na mojem Steamu. Módy můžu kdykoliv ukázat na mém test serveru. Pokud cokoliv koupíte, samozřejmě vám pomůžu server nastavit, budete-li mít zájem a pokud budu mít čas a nebudu v práci :D.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Steam: TheLaoming
Mé mapy: Gamebanana

[ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC