AMX Mod X - vše co potřebuješ k serveru
Prostor pro Vaši reklamu - napište nám

Pokročilé hledání

Všechny časy jsou v UTC

[ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tvoření vlastního portálu.
PříspěvekNapsal: úte 30. črc 2019 17:15:21 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

Poděkoval: 0 x
Obdržel poděkování: 0 x
Ahoj, nevím zda zde píši správně, ale chci si udělat vlastní herní portál, nic o tom nijak nevím, tak bych chtěl poprosit někoho kdo má čas, stačí dát odkazy, jaká stránka je na to nejlepší a návod jak si to vše udělat a zprovoznit.

Děkuji mockrát ;)

Předmět příspěvku: Re: Tvoření vlastního portálu.
PříspěvekNapsal: úte 30. črc 2019 23:10:07 
VIP
VIP

Poděkoval: 4 x
Obdržel poděkování: 1 x
Nazdárek,
a chceš začít s cs 1.6 nebo s cs:go?
Pokud chceš s cs 1.6, tak ti radím, asi nezačínej, je to dead.
Ale pokud chceš jakoukoliv pomoc, tak mi napiš SZ a pokud budu vědět, tak ti rád odpovím. *DRINK*

PříspěvekNapsal: stř 31. črc 2019 3:09:19 
AMXX Spectator
AMXX Spectator

Poděkoval: 0 x
Obdržel poděkování: 0 x
MrCaMp3R píše:
Nazdárek,
Ale pokud chceš jakoukoliv pomoc, tak mi napiš SZ a pokud budu vědět, tak ti rád odpovím. *DRINK*

Ahoj, taky jsem si řekl, že to je blbost když jsou už čtyři komunitní skupiny v celé Evropě.
Omlouvám se Tedy za zbytečný příspěvek. ;)

PříspěvekNapsal: stř 31. črc 2019 10:32:38 
AMXX Senior Member
AMXX Senior Member

Poděkoval: 24 x
Obdržel poděkování: 79 x
1.6 nie je dead, len komunitu hráčov kazia ľudia, ktorí zakladajú portály a nemajú o tom páru, free mody alebo kúpené

za moju dobu čo som kukal na okolité portály mali všetci skoro gumpov JB, nič nové proste. Hráčov to nebaví chodiť z portálu na portál a vidieť tie isté veci. Hráčov vždy zaujme niečo nové a dobré. Treba mať proste nápady a vedieť aspoň základy programovania. Na insites sa snažíme o originalitu, vytvárame nejaké nové pluginy/modely, ktoré nikde nemajú. Príkladom sú aj animácie, ktoré keď sme pridali na JB server a na druhý deň ich už mal aj iný portál. Nie je dôležité kopírovať všetko čo má GS, kotelna ale aj vlastné nápady. Nehovorím, že ani ja nekopírujem ale zas sa snažím niečo pridať, čo iné portály nemajú.

Obrázek

PříspěvekNapsal: sob 03. srp 2019 11:50:46 
AMXX Lama
AMXX Lama

Poděkoval: 8 x
DavidxDxD píše:
1.6 nie je dead, len komunitu hráčov kazia ľudia, ktorí zakladajú portály a nemajú o tom páru, free mody alebo kúpené

za moju dobu čo som kukal na okolité portály mali všetci skoro gumpov JB, nič nové proste. Hráčov to nebaví chodiť z portálu na portál a vidieť tie isté veci. Hráčov vždy zaujme niečo nové a dobré. Treba mať proste nápady a vedieť aspoň základy programovania. Na insites sa snažíme o originalitu, vytvárame nejaké nové pluginy/modely, ktoré nikde nemajú. Príkladom sú aj animácie, ktoré keď sme pridali na JB server a na druhý deň ich už mal aj iný portál. Nie je dôležité kopírovať všetko čo má GS, kotelna ale aj vlastné nápady. Nehovorím, že ani ja nekopírujem ale zas sa snažím niečo pridať, čo iné portály nemajú.

Vo všetkom máš pravdu a čo sa týka tých portálov ktoré maju gumpov JB tak vačšina majitelov su buď kidi alebo nemaju šajnu ako spraviť vlastný JB. Ale aký pawner by robil teraz portál keď sa to vobec neoplatí , niesu hráči = žiadny profit. Preto teraz už neuvidíš žiadne originálne portály lebo tí ktorý robia tieto trash portály nevedia o tom nič.

PříspěvekNapsal: sob 03. srp 2019 18:35:52 
AMXX Junior Member
AMXX Junior Member

Poděkoval: 9 x
Obdržel poděkování: 40 x
Přesně jak se tu říká, spousta hráčů buď odešla k jiným hrám, nebo si založili portál, přičemž o tom neví vůbec nic a většinou jsou to takoví, co mají +- 15 let. S tím kopírováním GS to ale není úplně tak pravda :). Ono totiž já tak sice taky začínál, myslel si že když si napíšu stejné či podobné módy jako mají GS, že přijdou hráči, ale nějak to nefungovalo. Uplynulo pár let a na Mix-aréně jsem měl pouze svoje originální módy.

A hele co se nestalo, klidně i 10-20+ hráčů na jednom serveru každý den. Hráče to bavilo, dokonce i samotný Gump v tom není tak nevinně, protože mi sám kopíroval můj Knife mód :D. Ale to mu odpouštím, protože se k nám nakonec na Mix-a. přidal jako druhý Pawner, pak jako admin. Každopádně to je ukázka toho, že nemusíte být obří portál který zná každý v republice, stačí být originální a starat se o to..portál trval 5-6 let, no a během posledního roku ho začal kopírovat nejeden "kidský" portál. Zkoušeli si napsat podobné módy, ptali se mě jak jsem co udělal, jestli jim to prodám...Možná proto ti hráči nejsou, znechucení že hrajou furt to samé. Možná ti hráči vidí, jak ty portály mezi sebou zápasí, rádoby si "shazují" servery a nadávají si na webech, spamují si chaty a poukazují na chyby...já upřímně byl jeden z těch majitelů, kteří tohle nedělali a měli v p... tedy slušně řečeno na háku. A i když se to možná nezdá, ti hráči či jen návštěvníci webu tohle vidí, vyjadřování a reakce adminů, majitelů...

Bohužel lepší už to nebude, proto doporučuju přejít na jinou hru, nebo si najít nějakou obrovitanskou reklamu, třeba nějakého streamera/youtubera 100k sbs. |-0

Steam: TheLaoming
Mé mapy: Gamebanana

PříspěvekNapsal: pon 05. srp 2019 15:54:43 
VIP
VIP

Poděkoval: 4 x
DavidxDxD píše:

Pěkně řečeno.

phNz píše:
MrCaMp3R píše:
Nazdárek,

Ahoj, taky jsem si řekl, že to je blbost když jsou už čtyři komunitní skupiny v celé Evropě.
Omlouvám se Tedy za zbytečný příspěvek. ;)

Zbytečný příspěvek to není *THUMBS UP*

PříspěvekNapsal: úte 06. srp 2019 16:38:47 
AMXX Senior Member
AMXX Senior Member

TheLaoming píše:
Uplynulo pár let a na Mix-aréně jsem měl pouze svoje originální módy.

A hele co se nestalo, klidně i 10-20+ hráčů na jednom serveru každý den. Hráče to bavilo

práve ide o tú originalitu. Ja som dávnejšie pridal nové animácie na JB a už na druhý deň boli na inom portáli. Pred 1-2 mesiacmi som spravil hru za bota - známe z goučka. Nedávno som sa dozvedel, že už niekto môj nápad okopíroval a že kopírujú aj ďalší. Akože skopíroval som to Z CS:GO, ale je to rozdiel, pretože na 1.6 také veci boli neznáme.

Včera sme oficiálne spustili nový herný mód - Demolition, je tiež z goučka ale nevidel som ho na žiadnom cs 1.6 serveri na svete. Do mesiaca bude určite okopírovaný.

Keď som hrával na poľských serveroch tak všade mali nejaké vlastné nápady, 1x som počul o móde Battlefield 3, docela ma to aj bavilo. Treba byť originálny a hráčov by to aj začalo baviť. Ale v tejto dobe to už asi nepôjde. V dnešnej dobe sa upravia 2 riadky a už sa privlastňujú kódy.

Obrázek

PříspěvekNapsal: stř 07. srp 2019 9:35:45 
AMXX Lama
AMXX Lama

Poděkoval: 2 x
Obdržel poděkování: 4 x
Hra za bota u 1.6 je stará věc. Tato funkce má možná ještě kořeny v amxmodu, ne v amxmodx.

Když chceš udělat portál, udělej to v zahraničí. Anglicky. Těchto lidí je více než na CZ / SK scéně, mají rádi oldschool ai servery kde je každá blbost která tě napadne. Najdi si zombie mod například na youtube, jak to vypadá v zahraničí. Je tam každý plugin který majitel našel a dal ho tam. Udělej něco originálního, a ty prorazíš.

Ty animace, to jsme v programu milkshape 3d dělali odkdy je dance plugin na alliedmods. Ani jedna věc kterou jste zde jmenovali není originálni.

Můj originální mód byl texaský masakr. Jeden hráč se Spawnul před domem, ostatní v domě. Masakr měl za úkol najít a zabít ostatní, no, a tady je ta originální část. Udělal jsem animaci benzínu, že se motorovka jako kdyby přebíjela. Byla to také práce v milkshape, jedna láhev byla vysoko nad hráčem (ostatní ji neviděli, pouze daný hráč když se podíval nahoru), udělal jsem hud kde bylo napsáno benzín 1000, když používal MOUSE 1 a 2 tak se to odečetlo. Když byla 0, prohrála se animace s tou lahví, jako kdyby to naléval do té pily. A samozřejmě, hráči mohou jít pryč z domu a schovat se v lese. Takový Hide and seek, ale v mém podání.

PříspěvekNapsal: stř 07. srp 2019 12:22:02 
AMXX Senior Member
AMXX Senior Member

Archimond píše:
Hra za bota u 1.6 je stará věc. Tato funkce má možná ještě kořeny v amxmodu, ne v amxmodx.

stará ? za môjho hrania som to nevidel na žiadnom CS 1.6 serveri, ani nikde na alliedsmod a to som hral na poľských a iných zahraničných serveroch.

K tým animáciam, možno že tie 3 strany animácií čo sú na každom portáli, ale na JB ich máme až 8 strán, z toho 6 strán už okopírovali 1-2 portály.

Ten mod čo si napísal vyzerá v pohode.
Hlavne ide o tú snahu spraviť niečo podľa seba. V poslednej dobe sa aj o to snažím, ale zas čím pribúda vek tým je menej času na hry a viac povinností v reálnom živote.

Dobré by bolo obnoviť CS 1.6 komunitu. Je to 20 ročná hrá, ale stále si myslím že je to dobrá hra. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať do budúcnosti.

Obrázek

[ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC