Nápadům
vdechuji život.

Jmenuji se Oldřich Selner a jsem kreativní grafický designér.

Jsem tu pro Váš již rozjetý business či start-up

Jsem s vámi již od roku 2007 a mám více než 14 let zkušeností z oboru grafiky a designu.

Web Design

Grafický design webových stránek či e-shopu hodnotí návštěvník, i když podvědomě, jako první.

E-shop a aplikace

Pro Váš internetový obchod jsou nejdůležitější objednávky a stálí zákazníci. Nebo snad potřebujete intranet, evidenční systém, televizní či mobilní aplikaci?

Logo

Vytvořím Vám logo, které bude především zapamatovatelné, nápadité, jednoduché a související s Vaším oborem.

Korporátní identita

Myslíte si, že k prezentaci Vaší společnosti či firmy stačí pouze logo? Má práce nekončí pouze u návrhu loga.

Tiskoviny

Vytvářím důmyslné a kreativní reklamní materiály z dodaných obrazových a textových podkladů.

Obalový design

Ještě než se pustím do samotné grafiky obalu zmapuji konkurenci.

Projekty, na kterých jsem pracoval

Projekty, které ohromí uživatele pomocí nejmodernějšího a funkčního grafického designu.

Klienti, kteří mi důvěřují

Mou vizí je pomáhat podnikání při optimalizaci zisku a zvyšování hodnoty značky.

Oldřich se od roku 2009 postupně vypracoval, podílel se na stále náročnějších úkolech a zdokonoval svoje kvality. Oceňuji jeho přístup k naší spolupráci a flexibilitu a jeho profesní růst.

Lukáš Pleskot
Chief Executive Officer v PLEGI s.r.o. / PLAYzone s.r.o.

Pan Selner je naprostý odborník v tvorbě webu. Vybral super šablonu, která padne přímo na míru mému oboru a odstranil nehodící se prvky. Web byl z jeho strany hotový už do týdne a poté jsme jen doladili detaily a bylo spuštěno. Oceňuji jeho rychlost komunikaci a preciznost.

Václav Nechyba
Jednatel v Carbon Cleaner ČB

Oldrich pre našu firmu pracuje dlhé roky a za tú dobu sme nemali ani jeden problém pri spolupráci. Vśetko dodáva načas a kvalitne, keď je potreba maká cez víkendy a do noci. Zvládne nakresliť akúkoľvek grafiku, za tie roky si prešiel snáď všetkymi druhmi grafických prác.

Michal Nagy
Account Director v PLAYzone s.r.o.

S Oldou Selnerem spolupracujeme ve firmě Print Promotion na externí spolupráci od roku 2014. Profesionální přístup, spolehlivost a kreativita je to co náš klient u něho vždy ocenil.

Jaroslav Hnátek
Vedoucí výroby v Print Promotion s.r.o.

Olda nám vytváří letáčky, samolepky a další materiály. Vše co vymyslí je nápadité, zároveň jednoduché a velmi vkusné. Hlavně se nám líbí jeho cit pro kombinaci a ladění barev. Vždy je to příjemná a tvořivá spolupráce.

Radka Pokorná
Jednatel v Účetnictví ASTRA s.r.o.

Velké poděkování za skvělý grafický návrh pro naší mobilní aplikaci a grafické materiály pro naše produkty. Komunikace a průběh celé spolupráce byl na jedničku a v budoucnu se rádi zase na pana Selnera obrátíme.

MEDORO s.r.o.
Mobilní aplikace Vetra

Naše spolupráce je velmi příjemná, Olda je spolehlivý, komunikativní a má naši plnou důvěru. Líbí se nám jeho nápady na reklamní slogany pro naše pivní speciály.

Miloš Pokorný
Jednatel v Pivovar Malt s.r.o.

S Oldou jsem spolupracoval na hodně webových stránkách. Každý ze zákazníků byl nadmíru spokojen. Těším se na případnou další spolupráci.

Vojtěch Müller
Programátor, kodér v MEDORO s.r.o.